Megoldott

Hűtőláda

Tisztelt Városgazda!

A Szövet utcai lakótelep mögött a paintball pálya felé jobbra a mező bejáratánál valaki kidobott egy hűtőládát és egyéb dolgokat.
Mivel veszélyes anyagok szivároghatnak belőlük, kérem, szíveskedjenek mihamarabb elszállítani.

Köszönettel:
Keller László

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Szövet u. 52I/b

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.
    Bejelentés dátuma: 2021-
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére