Válaszra vár

Rámpa

Borzalmas állapotban van ez az OSB lap, amit akadálymentesítés címszóval ideraktak rohadni. Közlekedésre alkalmatlan, de legalább a szemét szépen összegyűlik körülötte. Kérem, szíveskedjenek normális, használható rámpát biztosítani, amin keresztül a jegykiadó automata megközelíthető kerekesszékkel is!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Puskás Ferenc Stadion

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Magas szegélyek (Korong utca 47.)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Korong utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére