Megoldott

Kidöntött behajtani tilos tábla

Vadgesztenye - Tungsram utca sarkán kidöntöttek egy behajtani tilos táblát a forgalommal szemben így az most az autókkal, gyalogosokkal szemben fekszik a járdán, nehezen észrevehető és szerintem veszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Tungsram u. 3

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sándor Bartha hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már ki volt cserélve a tábla!
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla oszlop helyreállításra, cseréjére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖ
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sándor Bartha bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Új forgalomtechnika

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gimnázium (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: Budapest Közút
    Baross utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére