Válaszra vár

Vízszivárgás

Anonim Járókelő

Folyamatosan szivárog a víz az úttest repedésén, majd elfolyik a csatornába. Talán csőtörés.

Helyszín: Budapest XIII. Röppentyű u. 73/c előtti úttest

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Röppentyű u. 73c

Hozzászólások

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 hete így néz ki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csöpögő közterületi kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Benkő István utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére