Megoldásra vár

Villódzó útinformos kijelző

Frissítés 2022.05.28.

Nincsen változás.

————————————

A Hüvi szolgáltatóház előtti útinformos kijelzőjén nem csak a betűk világítanak, hanem a háttér nagy része folyamatosan villódzik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ördögárok u. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hiba javítását megrendeltük. Annak elvégeztéig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság

    e-mail: budapestkozut@budapestkozut.hu...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0034082/2021

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093043

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Hivatkozva a Társaságunkhoz 2022. május 28-án érkezett, "Új bejelentés - JAROKELO-BUDAPEST-00093043"
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hüvi szolgáltatóház előtti útinformos kijelzőjén nem csak a betűk világítanak, hanem a háttér nagy része folyamatosan villódzik."-ról "Frissítés 2022.05.28. Nincsen változás. ———————————— A Hüvi szolgáltatóház előtti útinformos kijelzőjén nem csak a betűk világítanak, hanem a háttér ...

  • Radics Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Decemberben láttam rajta szakembereket dolgozni, azóta nem, a kijelzője sötét, kérném, hogy ismét írjanak nekik.
  • Radics Levente visszajelzésére vár.

  • Radics Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra is működésképtelen.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Radics Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Többször is láttam rajta dolgozni szakembereket, de jelenleg még sötét a kijelző.
  • Radics Levente visszajelzésére vár.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Hűvösvölgyi út - Ördögárok utca csomópontban észlelt, hibás közúti információs táblával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.
    Tisztelettel,

    B...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Radics Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bosznay Réka
    Illetékes: Budapest Közút
    Gábor Áron utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Zöld ciklus kimarad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére