Megoldatlan

Felfestett terelés

Helyszín: Váci út, a Westend kijárata és a Ferdinánd híd között.

Évek óta fel vannak festve sárga csíkok, gondolom a metrópótlás miatt.
Senki nem követi a sárga sávot, én sem.
Mindenki a fehér felfestést követi és úgy vált sávot.

Ezzel kapcsolatban lenne néhány kérdésem.
Miért vannak felfestve a sárga csíkok?
Hogyan kell közlekedni ezen sárgával határolt szakaszon?
Van-e bármi értelme a felfestésnek?
El lehetne-e távolítani esetleg?

Köszönöm a választ!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 28

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kérdéses útszakaszon az M3-as metrópótló autóbuszok közlekedésének segítése érdekében ideiglenes forgalmi rend van érvényben. A korábbi sávkiosztás szerint a metrópótló autóbusz
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hosszú várakozás a zebránál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Félig kidöntött "Demszky-karó"

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közlekedési lámpát kérünk!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére