Válaszra vár

Ideiglenes buszmegálló betonjának eltávolítása

FRISSÍTÉS 2022. 01. 03.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy az ideiglenes buszmegálló kihelyezése, majd az eltávolításával járó utólagos tereprendezés túlmutat hatáskörükön.
Elküldtük a bejelentést a Budapest Közút Zrt.-nek is, ők a következőket válaszolták. A Budapest XI. kerület, Hengermalom út 7. címen található korábbi ideiglenes buszmegállóra az 1-es villamos meghosszabbítási munkálatai miatti forgalomtereléskor volt szükség, jelenleg ezt a funkcióját már nem látja el. A Hengermalom út járda- és zöldterületei nem tartoznak hozzájuk. Azok a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzat Polgármesteri Hivatal kezelésében, üzemeltetésében találhatók. A használaton kívüli megálló elbontásáról és a korábbi állapotok visszaállításáról az említett hivatal illetékes intézkedni, ezért a panaszt továbbították a XI. kerületi polgármesteri hivatal számára, intézkedésüket kérve.

----------------------

A Hengeramlom úton az Aldi parkolónál a járda és az úttest közötti zöldsávban az ideiglenes buszmegálló betonja nem lett felbontva és megszüntetve. Gondolom a villamospálya építésekor volt utoljára használva.
Kérném, hogy távolítsák el a betont és füvesítsék vissza a területet, a szegély melletti egysor gyeprács is hiányos. Talán még a kivitelezőnek kellett volna munkaterület visszadásakor az eredeti állapotot helyreállítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hengermalom út 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hengeramlom úton az Aldi parkolónál a járda és az úttest közötti zöldsávban az ideiglenes buszmegálló betonja nem lett felbontva és megszüntetve. Gondolom a villamospálya építésekor volt utoljára használva. Kérném, hogy távolítsák el a betont és füvesítsék vissza a területet, a szegély melletti egysor gyeprác...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0034084-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00093040
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Késmárki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére