Megoldásra vár

Hiányzó, de szükséges KRESZ tábla

Anonim Járókelő

Közúti átjáró, aminek a magassága 4,06 m, tehát itt szükség lenne egy 3,80 m megengedett magasságot jelző táblára, viszont semmilyen tábla nincs kirakva. (szinte ugyanezek az adatok a Szabadság híd pesti rakpartjánál, ahol van 3,80 m -es tábla). Lehetséges, hogy ez magánterület, és nem lehet előírni, hogy legyen Kresz tábla?

Ez a csepeli Weiss Manfréd úton a HÉV alatti egyik átjáró, majdnem a Szabadkikötő útnál van (attól kicsit déli irányban). A be- és kijáratnál pirosra festett fém burkolat van felül, amit néhány magasabb jármű már többször megkarcolt.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út 5-7

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A tábla pótlásáról intézkedtünk. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@01D11566.A77E1
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fényterelők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lámpás utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsemmisült Kresz-tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére