Megoldott

Kutyagumi-kuka ürítés

Szeretnénk kérni, hogy gyakrabban ürítsék a gyűjtőt (Kerekes-Palóc utca sarok).
Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 6

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönöm, valamivel jobb a helyzet, lezárható
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területen is heti egy alkalommal ürítjük a közterületi edényt. Bejelentése előtt is is ürítettük (11.29) A képen látható edény tele volt illegális hulladékkal,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szemetes kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére