Megoldásra vár

Fa nő a szegélyből

Gazos, gondozatlan járdaszegélyek.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 4

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lebomlott a fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére