Megoldásra vár

Zavaró felfestés

2 db szaggatott vonal terelné le az embert az útról. Nagyon zavaró - el lehetne tüntetni azokat onnan?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Pongrátz Gergely tér

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A hibás útburkolati jelek megszüntetésére a szükséges intézkedést megtesszük.
    A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgat
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére