Megoldott

Kidöntött tábla

A Pasaréti út 1. szám előtti járdán, a földön fekszik egy kidöntött tábla már 3 napja.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pasaréti út 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Novotny T hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
    Nagyon szépen Koszönöm a hozzájárulásotokat.
    Az ügy lezárható.
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla oszlop helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére