Megoldásra vár

14.ker. Ajtósi Dürer sor = láthatatlan forgalmi sávok

Anonim Járókelő

A 14.kerületben az Ajtósi Dürer sor elvileg 2x3 sávos út, amiből 1 sáv parkolásra is alkalmas. A forgalmi sávokat viszont már egyáltalán nem lehet látni, mert teljesen elkoptak a sáv festések. Össze-vissza kóvályognak az autók, mert fogalmuk nincs a vezetőknek, hogy hol van a sávjuk. Jó lenne, ha minél előbb újrafestenék a forgalmi sávokat, mert ez az állapot már nagyon régóta tart..

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 15

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő útburkolati jelek felújítását a 2022. évi útburkolati jel felújítási listában szerepeltetni fogjuk.
    A megvalósításig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:
    ...
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére