Válaszra vár

Elhagyott autó

Tisztelt járókelők elég rég óta ott van hagyva már rendszámot is le vették róla így viszont fel kell szólítani hogy vigye mert közterületen rendszám nélkül autó nem lehet tárolni legyenek szívesek intézkedni a fel szólításáról

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szent László u. 181

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály"-ra.

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Wagner Kriszta
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Rendészeti Osztály
    Nyír utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére