Megoldott

Járdából kiálló fedelek ( botlásveszély )

Anonim Járókelő

XIII. Szent László út 8-10 elött 2 db Magyar Telekomos fedél kiáll a járdából, az egyiknek sincs kerete. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére