Megoldásra vár

Bajcsi-Zsilinszky úthiba, marások

A Bajcsi-Zsilinszky úton a
Dessewffy és Ziczy Jenő utcák közötti szakaszon
a kerékpárosok szemszögéből tekintve
jelentős úthiba található.

Ugyanakkor évek óta, a Bajcsi-Zsilinszky úton
több, a kerékpárosok szemszögéből tekintve
jelentős úthibának tekinhetőek az aszfaltban keletkezett marások.

Kérem, javítsák.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 27

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gitár utcai tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az átkelőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére