Megoldott

Bokatörő folyóka a BKK automata előtt

Kérem, minél gyorsabban javítsák meg a beszakadt folyákát az Örs vezér tere M2 kijárata előtti BKK automatánál, mielőtt valaki a bokáját töri. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították.
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére