Megoldott

Veszélyes aknafedél

A csibe bölcsi előtt van egy nagy betonkocka amiben akna van, es a fedele rozsdasodik, veszélyesnek tűnik, sok gyerek mászkál rajta.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 25

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 92934 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XVII.
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem FV akna!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    XVII. ker. önkormányzat Városüzemeltetési iroda, v. bölcsőde vezető.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Shadow Zoltan bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére