Megoldott

Tilosban parkolás.

Anonim Járókelő

A megálló tábla előtti 5 méteres területet szinte mindig szabálytalanul beparkolják, emiatt az autóbuszok csak hátrébb tudnak megállni biztonságosan, így viszont előfordul hogy akadályoztatva van a mögöttes forgalom. Kérjük az illetékeseket hogy vagy felfestéssel, vagy tiltó táblával, vagy mint más helyeken tereptárggyal oldják meg hogy ez a terület szabadon maradjon, és így az autóbuszok biztonságosan tudják használni a megállót.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Barta Lajos u. 8

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A sárga megállóhely útburkolati jel felfestésre került, de egyéb statikus tárgyak kihelyezése nélkül továbbra is előfordul hogy beparkolják a helyszínt. Köszönjük a segítséget, de a beparkolási problé...
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XVIII. kerületi Barta Lajos utca 8. számmal kapcsolatos bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk.

    A tárgyi helyszínen valóban problémát jelet az autóbuszvezetők számára, hog
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére