Megoldatlan

Idén is a kerékpárútra tették az Adventi vásárt

FRISSÍTÉS: 2022.01.03.

Bejelentő kérése:
"Akkor jelöljenek ki alternatív kerékpáros útvonalat! Idén is! Ha igaz lenne, amit írt a kedves ügyintéző, akkor 2019-ben, 2018-ban, meg amióta adventi vásár van az óbudai Fő téren, mindig pandémia volt. Az utat elvileg nem zárták le korábban, de az árusító pavilonokat mindig is rátették az útra. Pont ugyanúgy, ahogy ezen a fényképen is látszik.
Nem azt kértem, hogy ne zárják le, hanem azt, hogy JELÖLJENEK KI ALTERNATÍV ÚTVONALAT!
Tényleg nem tudom, mikor is kellene ezt jelezni, mire áll a vásár, már késő, mire válaszol az önkormányzat, már vége is. (De a koripálya még lehet, hogy most is körbe van zárva.) Most megígérik, hogy majd jövőre nem lesz lezárva, de NEM IS EZ A KÉRÉS! És jövőre kezdődik elölről az egész, pavilon a bringaút közepén, kérés, nap múlva ígéret, stb."
---------------------
Tisztelt "Kerékpárosbarát" Önkormányzat!

Idén IS megkérem Önöket, hogy legyenek szívesek alternatív útvonalat kijelölni, ha a kerékpárutat lezárják!
Szeretjük az adventi vásárt, szoktunk korcsolyázni is, de gyerekekkel inkább a kerékpárúton bicikliznék, mint az úttesten. Igen, télen is!
(Igazából a kerékpárutat nem lenne szabad bevinni a Fő térre, járhatatlan a rosszul lerakott bazaltkockák miatt, a jó megoldás az lenne, ha állandóra máshol jelölnék ki a bringautat. De amíg itt van, addig legyenek szívesek tiszteletben tartani!)

Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentlélek tér 1

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt "Kerékpárosbarát" Önkormányzat! Idén IS megkérem Önöket, hogy legyenek szívesek alternatív útvonalat kijelölni, ha a kerékpárutat lezárják! Szeretjük az adventi vásárt, szoktunk korcsolyázni is, de gyerekekkel inkább a kerékpárúton bicikliznék, mint az úttesten. Igen, télen is! (Igazából a kerékpárut...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor jelöljenek ki alternatív kerékpáros útvonalat! Idén is! Ha igaz lenne, amit írt a kedves ügyintéző, akkor 2019-ben, 2018-ban, meg amióta adventi vásár van az óbudai Fő téren, mindig pandémia vol...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy az Adventi Vásár lekerítésére a pandémiás helyzetre való tekintettel került sor a rendőrséggel és a katasztrófavédelemmel
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gadácsi Eszter
    Illetékes: Budapest Közút
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére