Megoldásra vár

Elhullott állat

Egy elpusztult cica van félig letakarva a Szövetség utca 9 A-B-vel szemben.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Szövetség u. 6

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00092913- azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a Budapest Szövetség u. 6. szám előtt látható elhullott macska tetemet
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Pintér Brigitta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Huszár utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ott hagyott elemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Városligeti Fasor (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére