Megoldott

Kidölt támfal

Kidölt támfal

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tatai u. 8a

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett területről, Tatai u. 8 szám elől a kidőlt támfal -hulladék elszállításra került.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    "Táncolnak az angyalok, szikráznak a fények
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közmű szerelés utáni járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Vőlegény utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkerített járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Veres István
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Tahi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mindenhol áll a gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére