Megoldott

Kinn felejtett ideiglenes KRESZ tábla

Anonim Járókelő

A Hegedűs Gyula és Gogol utca kereszteződésében kinn maradt egy ideiglenes megállni tilos tábla, ami a Gogol utcai vízvezeték javítás miatt lett kitéve a munkálatok alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hegedűs Gyula u. 71

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét. A XIII. ker. Hegedűs Gy. u. - Gogol u. csomópontban kint felejtett ideiglenes jelzőtábla eltávolításáról Társaságunk gondoskodni fog.

    Üdvözlettel:

    BUDAPE
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére