Válaszra vár

Graffiti

Anonim Járókelő

Kérem távolítsák el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Váli u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyéb szervezet részére továbbítva: Allee, Papp Ágota Üzemeltetési vezető: apapp@multi.eu
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. november 29., hétfő 11:38
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Váli utca graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váli utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    graffiti a bank közelében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Oktogon 2.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Oktogon (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére