Megoldott

Telefonpóznáról lógó kábel

1025 Budapest Törökvész út 120. előtt egy telefonpóznáról a földre lóg egy felhagyott kábel.
Jó lenne visszabontani, ha már nincs rá szükség.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 120a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kábel eltávolítva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére