Megoldott

Rosszul beállított lámpa, FŐTÁV telephely

Anonim Járókelő

Van egy rosszul beállított lámpa a FŐTÁV telephelyén, a Szerémi útra néző oldalán.

Kissé vakító a gyalog/bicikliúton közlekedőkre, főleg ilyenkor amikor a fákon már nincs levél ami takarjon.

A feltöltött képen látszik, hogy befelé kellene fordítani a lámpát, hogy ne vakítsa a közlekedőket, illetve lefelé irányítani, mert mint a csöveken is látszik, felfelé is bőven jut a fényből. Ezzel csökkenteni lehetne a fényszennyezést is. Esetleg a lámpa lekapcsolása is megoldás lehet.

Köszönöm a közreműködésük!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi út 55

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották. Szerintem feleslegesen erős a lámpa, de kétségtelen, a vakítás megszűnt és most már lefelé világít a lámpa. Köszönjük a FŐTÁV közreműködését!
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten megküldjük levelünket. Amennyiben válaszolni kíván küldeményünkre, kérjük, szíveskedjen az abban feltüntetett iktatószámra hivatkozni válaszlevelében. Együttműködését kö
    ...
  • Budapesti Közművek FŐTÁV válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ***** Ez egy automatikusan generált válaszüzenet, kérjük erre a levelünkre ne válaszoljon. *****

    Tisztelt Ügyfelünk!

    BKM BUDAPESTI KÖZMŰVEK Nonprofit Zrt. fogadta megkeresését és azzal összefüggésb
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐTÁV

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lógó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Köbölkút utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ábel Jenő utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére