Megoldott

Elfordult a belátást segítő tükör

Elfordult a kihelyezett domború, belátást segítő tükör, nehezítve így a rosszul belátható szakaszon a kikanyarodást.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Frankel Leó út 84

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A KRESZ tükör helyreállítása megtörtént, köszönjük a türelmét.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.
    ...
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Molnár Júlia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gyors autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kis Rókus utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elforgatott forgalmi tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Frankel Leó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére