Válaszra vár

Avartenger

Frissítés 2021.12.07.
Tisztelt IX. kerület!

Szeretném jelezni, hogy ahogy az a mellékelt képen is látszik és a bejelentésemben is leírtam, az avar jelentős mennyiségben az úttesten is megtalálható, ami viszont az önkormányzat kezelésében van. Továbbra is szeretném kérni tehát, hogy szíveskedjenek az avart összetakarítani.

Azt pedig igazán nem tartanám etikusnak, ha az úttestet megtisztítanák, de a tőle 2 centire lévő járdát már nem. Ha viszont ennyire nem érzik magukénak a kerület járdáinak tisztántartását, akkor kérem, szíveskedjenek felszólítani az ingatlan tulajdonosát a járda takarítására (ez a felszólítás is önkormányzati hatáskör).

-----
IX. kerület válasza: A fentiek szerint a lehullott lomb eltakarítása a Bp. IX. kerület Gönczy Pál u. 6. sz. ingatlan tulajdonosának feladata.
-----

Tisztelt Illetékes!

A IX. kerületi Gönczy Pál utcában a Lónyay utcánál óriási mennyiségű avar található az úton és a járdán is. Az emberek a levelekben gázolnak, amiket a szél ide-oda fúj. Kérem, szíveskedjenek a leveleket összeszedni!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Gönczy Pál u. 6

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A IX. kerületi Gönczy Pál utcában a Lónyay utcánál óriási mennyiségű avar található az úton és a járdán is. Az emberek a levelekben gázolnak, amiket a szél ide-oda fúj. Kérem, szíveskedjenek a leveleket összeszedni! Munkájukat köszönöm! Tisztelettel: Fónai Kende"-ról "Frissítés 2021.12.07...

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt IX. kerület!

    Szeretném jelezni, hogy ahogy az a mellékelt képen is látszik és a bejelentésemben is leírtam, az avar jelentős mennyiségben az úttesten is megtalálható, ami viszont az önkormán
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Bp. IX. kerület Gönczy Pál utca 6. sz. alatt összegyűlt avarral kapcsolatos bejelentésére az alábbi választ adom:

    A járdák takarítását a főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Szemetes járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott matrac az Üllői úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére