Válaszra vár

Sérült aknafedlap

FRISSÍTÉS 2021.11.29.

Nem Vodafone

-------

FRISSÍTÉS 2021.11.19.

Nem DIGI.

---

Legyenek szívesek cserélni a Német utca 5. előtti sérült fedlapot. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Német u. 5

Hozzászólások

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.19. Nem DIGI. --- Legyenek szívesek cserélni a Német utca 5. előtti sérült fedlapot. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.29. Nem Vodafone ------- FRISSÍTÉS 2021.11.19. Nem DIGI. --- Legyenek szívesek cserélni a Német utca 5. előtti sérült fedlapot. Köszönöm."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2021. november 29.
    Iktatószám: CC2-6139259/2-2021

    Tisztelt Járókelő!

    A 2021.11.19-én írásban érkezett megkeresés alapján az alábbi tájékoztatást szeretnénk adni.

    A szóban forgó akna nem Társaságunk...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Legyenek szívesek cserélni a Német utca 5. előtti sérült fedlapot. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.19. Nem DIGI. --- Legyenek szívesek cserélni a Német utca 5. előtti sérült fedlapot. Köszönöm."-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "Vodafone"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A DIGI Kft.-nek a bejelentésben említett utcában nincs kiépített hálózata.

    Köszönjük az együttműködését!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki Support
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hiányzó kupak fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére