Megoldott

Földből kitermelt sitt

Kérem, legyenek szívesek elszállítani a közterületi faültetéshez ásott gödörből kitermelt sittet (útalap beton, tégla), mert úgy gondolom, hogy azt nem saját költségén kellene elvégeznem. Előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 21

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszi a visszajelzést!
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    10 perce vitték el. Köszönöm a munkájukat!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentését továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Orbán Gábor
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Építkezésről származó szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére