Megoldott

Parla….

Kérem cserélni a megrongált táblát a Margit hídon.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Margit híd 51

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A közúti jelzőtábla cseréjére a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla másik fele elMENT. :D
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult, alacsony

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Deák Ferenc tér M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott terelőelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Báthory utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére