Válaszra vár

Albertfalvai felüljáró elképesztő állapotok

FRISSÍTÉS 2021. 12. 06.

Nem oldódott meg. Évek óta folyamatosan jelen van a probléma. Mellékeltem a friss fotókat.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 12. 02.

Budapest Közút Zrt. válasza:

A bejelentésben szereplő burkolati hiba kijavítása elkészült.

----------------------

Elképesztő állapotok!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalvai felüljáró

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Wow a nappali kép nagyon dúrva, mintha valami mellék utca lenne a kerület szélén.
    Érdekes hogy a villamos sín hasonlóan pocsék állapotba van ezzel párhuzamosan.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Rettenetes állapotban van.
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehet ennyire pocsék?
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Elképesztő!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Elképesztő állapotok!"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 12. 06. Nem oldódott meg. Évek óta folyamatosan jelen van a probléma. Mellékeltem a friss fotókat. ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 12. 02. Budapest Közút Zrt. válasza: A bejelentésben szereplő burkolati hiba kijavítása elkészült. ---------------------- Elképeszt...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Sokáig tartott...
  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg. Évek óta folyamatosan jelen van a probléma. Mellékeltem a friss fotókat.
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közmű után kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Boldizsár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gitár utcai tönkrement járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére