Megoldott

Budaörsi - Ajnácskő szemét negyedszer

A Budaörsi út - Ajnácskő utca találkozásánál a híd alá sok zsák szemét van kidobva. Korábban a https://jarokelo.hu/85740 és https://jarokelo.hu/89668 és https://jarokelo.hu/90341 bejelentésben volt kezelve. Megint ugyanezt a helyet választotta valaki a szemete kidobására. Ezúttal nem csak az úttest közepén lévő forgalomtól elzárt területen van szemét, hanem a domboldalban is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszőlős-Budaörsi felüljárópár

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett helyszín Társaságunk illetékességébe tartozó területeiről az illegálisan kihelyezett hulladékot elszállított
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére