Megoldott

Használaton kívüli gépjármű

Szép napot!

Egy gépjárművet szeretnék bejelenteni, ami már hónapok óta nem mozdult a helyéről.

A gépjármű-lekérdező rendszer alapján a járműnek 2021. márciusáig volt érvényes műszaki engedélye.

Néhány adat:
Gyártó: Citroen
Típus: Xsara
Szín: Szürke

Pontos helyszín: 1181 Budapest, Riesz Frigyes utca 13-15 lépcsőházak előtt/között.

Kérem szállítsák el a gépjárművet, amennyiben lehetséges, mert így más elől foglalja a helyet.

Köszönjük előre is!

Üdvözlettel,
Máté

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Riesz Frigyes u. 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk....
  • XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Az XXX-XXX frsz szürke színű citroen xsara típusú gépjármű műszaki érvényessége pandémia időszakában járt le, így azt érvényesnek kell tekintenünk jogszabály szerint. Egyéb okmánya
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére