Megoldott

Hiányos fedél

Anonim Járókelő

VIII.Német utca 1 elött logó nélküli hiányos, botlásveszélyes közmű fedél. Kérem javítani. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Német u. 1

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas Telekom fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Dóra
    Illetékes: Magyar Telekom
    Diószegi Sámuel utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Hiányzó kupak fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére