Megerősítésre vár

Úttestre belógó fák

FRISSÍTÉS 2022. 02. 21.

Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztály válasza:

A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 92707. számú bejelentésre a
következő választ adja. A jelzett terület nem a 14. kerületben található, ezért osztályunknak nem áll módjában az úttestre lógó ágak eltávolítása.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 12. 17.

MÁV-HÉV válasza:

Köszönjük megkeresését, melyre MÁV-HÉV Zrt. azt válaszolta, hogy a jelzett terület nem a tulajdonuk, nem a HÉV-pálya mentén található, ott nem végezhetnek semmilyen tevékenységet. A XIV. kerület polgármesteri hivatal illetékes osztályának munkatársai valószínűleg tudnak segíteni az úttestre lógó ágak lenyesésében.

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 11. 17.

XVI. kerületi Önkormányzat / Környezet- és Klímavédelmi Iroda válasza:

Ez az út már XIV. kerületi oldala, azon belül is a MÁV-HÉV területe.
Nem XVI. ker.

----------------------

A XVI.ker körvasút soron a Thököly u. és Szt.korona közötti útszakaszon a gondozatlan fák belógnak az úttestre akadályozva az autóforgalmat. A probléma nyáron a lombkorona időszakában még láthatóbb volt. Köszi járókelő, hogy intézitek

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Állomás u. 2

Hozzászólások

  • Lev Lev visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lev Lev hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nem oldódott még meg. A inkompetens önkormányzatok ping-pongoznak a problémával. Egy egyértelműen 16. Kerület része. Köszönöm hogy kezelitek járókelő!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkezdődött az útépítés. A szegélyépítéssel kiszedésre kerültek a belógó növények.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbítjuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.12.17. MÁV-HÉV válasza: "Köszönjük megkeresését, melyre MÁV-HÉV Zrt. azt válaszolta, hogy a jelzett terület nem a tulajdonuk, nem a HÉV-pálya mentén található, ott nem végezhetnek semmilyen tevékenységet. A XIV. kerület polgármesteri hivatal illetékes osztályának munkatársai valószínűleg tudnak s...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Zuglói Zrt. Városüzemeltetési Osztálya a 92707. számú bejelentésre a
    következő választ adja.

    A jelzett terület nem a 14. kerületben található, ezért osztályunknak nem
    áll módjá...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A xvI.ker körvasút soron a Thököly u. és Szt.korona közötti útszakaszon a gondozatlan fák belógnak az úttestre akadályozva az autóforgalmat. A probléma nyáron a lombkorona időszakában még láthatóbb volt. Köszi járókelő, hogy intézitek"-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.17. MÁV-HÉV válasza: "Köszönjük megkeresését, melyre MÁV...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0033520-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00092707

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre MÁV-HÉV Zrt. azt válaszolta, hogy a jelzett terület nem a tulaj
    ...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "MÁV-HÉV Zrt."-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Ez az út már XIV. kerületi oldala, azon belül is a MÁV-HÉV területe.
    Nem XVI. ker.
    Környezet- és Klímavédelmi Iroda
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Lev Lev bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszaradt Fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Iskola utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazos park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vajda Levente
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Georgina utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére