Megoldásra vár

Hibás, veszélyes aszfaltpótlás

Anonim Járókelő

Közmű bekötés miatti aszfaltbontás után a pótlás minősége kritikán alulira sikerült. Különösen bosszantó, hogy az útszakasz csupán néhány éve lett teljesen felújítva, S most a kivitelezés hanyagsága miatt nemcsak kényelmetlen, de helyenként a balesetveszélyesség határát súrolja az úthiba.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 158

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyönyörű munka! Büszke lehet magára, aki elvégezte...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási főosztály
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére