Megoldott

Jármű a Margitszigeten

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.12.14.
Néhány napja megint ott áll az a jármű.

---
Már elég régóta a Margitszigeten, az Árpád híd lehajtója alatt áll ez a jármű. Kis, 1-2 személyes Renault színes reklámokkal felmatricázva.

Probléma helyszíne
G3P3+R9 Budapest Hungary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés leírását "Már elég régóta a Margitszigeten, az Árpád híd lehajtója alatt áll ez a jármű. Kis, 1-2 személyes Renault színes reklámokkal felmatricázva."-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.14. Néhány napja megint ott áll az a jármű. --- Már elég régóta a Margitszigeten, az Árpád híd lehajtója alatt áll ez a jármű. Kis, 1-2 személyes ...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány napja megint ott áll az a jármű.
  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a járművet a híd alól.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont roncsautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest Szent László út 60-64. Fsz M-002 Bejárat a Petneházy utca felől (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyatott autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére