Megoldásra vár

Teljesen tönkrement zöldterület

Anonim Járókelő

A Táncsics Mihály utca 83. mögött található parkolóba több illegális behajtó is létrejött. Az autósok nem a leaszfaltozott útról közelítik meg a területet, hanem a zöldterületen át. Össze-vissza hajt át mindenki az egykori füves területen, mára pedig már csak sár maradt belőle. Kérjük a tisztelt illetékest, helyezzen pollereket a területre, és füvesítse azt vissza, mert egyre balkánibb állapotok uralkodnak itt. A pollertelepítések után megfontolandó lehet akár egy cserje-sort is telepíteni ide, amivel egyrészt szépíthetnénk a környezetet, másrészt, az össze-vissza az úton átszaladgáló gyalogosok ki és belépési pontját is kontrollálni lehetne, ezáltal egy kicsit biztonságosabbá téve a közlekedést, hogy ne történjen meg még egyszer olyan tragédia, mint egy évvel ezelőtt. Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest Görgey Artúr tér 2

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5720/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk előjegyzésbe vette facsemeték telepítését az Ön által megjelölt helyszínre. A fák elültetésére...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kőlapok összevissza

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Liget tér (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feldöntött kőbabák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére