Válaszra vár

Túl magas padka

FRISSÍTÉS: 2021.12.30. Bejelentő visszajelzése:
"Tisztelt Kozszolgaltato!
A javitas meg nem tortent meg."
----------------
Parkoláshoz túl magasan kiáll a padka sarka, mar több autó alja leért, ahogy a képen is látszik.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Ipoly u. 23

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Parkoláshoz túl magasan kiáll a padka sarka, mar több autó alja leért, ahogy a képen is látszik."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.12.30. Bejelentő visszajelzése: "Tisztelt Kozszolgaltato! A javitas meg nem tortent meg." ---------------- Parkoláshoz túl magasan kiáll a padka sarka, mar több autó alja leért, ahogy a képen is látszik."...

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Kozszolgaltato!
    A javitas meg nem tortent meg.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Közszolgáltató Zrt. helyszínt megvizsgálta és a szükséges javításokat várhatóan 2021. 12.15. napjáig elvégzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    ________________________________
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A ház oldalsó bejáratára állnak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Lehel utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére