Megoldott

Elhagyott jármű

Több hete a közterületen parkol a gépjármű.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Fiume u. 13

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt JÁrókelő!

    A jelzett jármű német rendszámtáblával ellátott, 2021. decemberéig érvényes műszaki vizsgával rendelkezik, így intézkedésre jogalappal nem rendelkezünk.

    Üdvözlettel:

    Tamás Csilla
    ...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Használaton kívüli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Riesz Frigyes utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyatott autó közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Fűrész utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére