Megoldásra vár

Bokor

A hatalmas bokor teljesen eltakarja a közlekedési táblát és az utcanév táblát.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Nyírpalota út 80

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, szerintem is az lesz.
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem vagyok benne 100%-ig biztos, de a levelekből nekem az jön le, hogy ez bálványfa. Ez van ha csak kivágják, de nem kezelik vegyszerrel, hogy sűrűbben, egyre bokrosodva nő vissza.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elcsatolt magánparkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére