Megoldott

Bebugyolált tűzcsap

Besüllyedt a járda a tűzcsap körül, ami egy zsákba van bebugyolálva. Ráadásul egy műanyag cső is kilóg belőle, keresztül a járdán.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Szentmihályi út 182

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 92635 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XV.,
    ...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csöpögő közterületi kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Benkő István utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére