Megoldott

szemèthalom a parkolòban

szemèthalom a parkolòban

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szőnyi út 2

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    elszàllítottàk, köszi
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemetes terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ilosvai Selymes tér (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemét a vasúti töltésen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varju Zsuzsa
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanapé a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Ráskay Lea utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére