Megoldott

Mozdulatlan jármű

Mozdulatlan jármű. Az év eleji google street view-n is pont ott áll....

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 76

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    "Szia!
    A gépjármű érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal rendelkezik, a Közterület-felügyelet a hatályos jogszabályok értelmében nem intézkedhet. A bejelentésedet emiatt ""Megoldottként"" zárjuk....
  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021. november 15-én érkezett 92597. számú bejelentésre az alábbi tájékoztatást adjuk meg:

    A Kispesti Rendészeti Központ m
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2020.04.09.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Nem
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, sérült jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére