Megoldatlan

Balesetes autó

Az autó eleje félig eltűnt, közlekedésre alkalmatlan, a parkolóban felejtve.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, József Attila u. 96

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2021.november 15-én érkezett a 92596. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre. A Kispesti Rendészeti Központ mun
    ...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Műszaki érvényesség: 2022.01.15.
    Forgalmi állapot: A jármű forgalomban van
    Kötelező gépjármű-felelősségbiztosítással rendelkezik: Igen
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, sérült jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére