Megoldásra vár

járdán parkolás

T. Illetékes, Budapest, Teve utca 30. és 32. szám előtti járdaszakaszon nem lehet közlekedni a hármasikreim részére vásárolt babakocsival, mert ott mindig autók állnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Teve u. 32

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentése alapján a Közterület-felügyelet a helyszínt rendszeresen ellenőrzi a jogsértések visszaszorítása érdekében. Javaslom, ha ilyet tapasztal hívja a felügyelet ügyeleti s
    ...
  • Mihalik József hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta is az úttesten kell haladnunk, amely nagyon veszélyes!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Mihalik József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    A ház oldalsó bejáratára állnak.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Lőportár utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Állandó járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére