Válaszra vár

Kiégett közvilágítási lámpa

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.01.24.:

Tisztelt Járókelő!

Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a BDK Kft. üzemeltetésében lévő lámpatestek ellenőrizve és javítva lettek. Az Ön által bejelentett berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú, vélhetően az épület belső hálózatáról üzemel.

-------

FRISSÍTÉS 2022.01.18.:

A BDK válasza:
"Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú."

-----

FRISSÍTÉS 2022.01.14.:

Tisztelt Hölgyem/Uram!
Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba javítása a mai napig (2022. jan. 14.) sem történt meg - lásd a csatolt mai képen: a Vár-barlang bejáratánál továbbra sem működik a világítás.

-----

FRISSÍTÉS 2022.01.07.:

A BDK válasza:
"Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént."

-----

FRISSÍTÉS 2021.12.18.:

Tisztelt Hölgyem/Uram!
A Dárda utcában a tegnapi napon (2021.12.17.) még mindig nem égett a Vár-barlang előtti közvilágítás, illetve azóta egy további lámpa el is tűnt az utcából, csak a tartórúdja maradt. Kérjük szépen a Vár-barlang előtti lámpa javítását, illetve érdeklődni szeretnék, hogy az eltűnt lámpa, illetve az Úri utcából szintén hiányzó kb. 10 lámpa miért került letávolításra? Fáradozásaikat előre is nagyon köszönöm!

-----
FRISSÍTÉS 2021.11.22.:

A BDK válasza:
"Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént."

-----

Az I. ker. Dárda utcában a Vár-barlang mellett kiégett egy közvilágítási lámpa. Kérjük szépen a javítását!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Dárda u. 2

Hozzászólások

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Várkapitányság NZrt.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Várkapitányság NZrt."-ra.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.01.18.: A BDK válasza: "Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú." ----- FRISSÍTÉS 2022.01.14.: Tisztelt Hölgyem/Uram! Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba javítása a mai napig (2022. jan. 14.) sem törté...

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nahát, nem véletlen tetszett meg nekem ez az utca ebben a bejelentésben! 2020-ban lőttem itt egy jó kis fotót.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a BDK Kft. üzemeltetésében lévő lámpatestek ellenőrizve és javítva lettek. Az Ön által bejelentett berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilá
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.12.18: Tisztelt Hölgyem/Uram! A Dárda utcában a tegnapi napon (2021.12.17.) még mindig nem égett a Vár-barlang előtti közvilágítás, illetve azóta egy további lámpa el is tűnt az utcából, csak a tartórúdja maradt. Kérjük szépen a Vár-barlang előtti lámpa javítását, illetve érdeklődni szeretn...

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egyre jobb. :-D
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű, tulajdonú.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram! Tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba javítása a mai napig (2022. jan. 14.) sem történt meg - lásd a csatolt mai képen: a Vár-barlang bejáratánál továbbra sem működik a világítás.
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Az I. ker. Dárda utcában a Vár-barlang mellett kiégett egy közvilágítási lámpa. Kérjük szépen a javítását!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.12.18: Tisztelt Hölgyem/Uram! A Dárda utcában a tegnapi napon (2021.12.17.) még mindig nem égett a Vár-barlang előtti közvilágítás, illetve azóta egy további lámpa el is tűnt az utcá...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Hölgyem/Uram! A Dárda utcában a tegnapi napon (2021.12.17.) még mindig nem égett a Vár-barlang előtti közvilágítás, illetve azóta egy további lámpa el is tűnt az utcából, csak a tartórúdja ma...
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságun...
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon szép ez az utca. :)
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világító kandelláberek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szent György tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére