Megoldott

Eldugult

Anonim Járókelő

Kérem tisztitsák ki! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Rákos tér 5

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink a megadott helyszínen
    található víznyelőt kitisztították.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

    -------- Továbbított üze
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Besüllyedt a fele

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csatorna besüllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére