Megoldott

Erős fényű LED reklámtábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

A Reitter - Keszkenő sarkon lévő dohánybolt reklámozás céljából egy kifejezetten erős fényű LED táblát használ a bolt bejárata felett, ami sötétedés után zavaróan bevilágítja az egész környezetét.

Kérem vizsgálják meg, hogy a LED tábla használata megfelel-e a kerületi szabályoknak, és amennyiben nem, szólítsák fel az üzemeltetőt annak eltávolítására. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 132

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték, köszönöm!
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A településkép védelméről szóló 13/2021. (VI. 29.) önkormányzati rendeletünk (továbbiakban Tkr.) szerint:

    „23.§ (1) A világító cégjelzések, üzletjelzések, címtáblák nem alakíth
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére